خانه > دسته‌بندی نشده > پیام اخلاقی جدید مهران مدیری : صدا و سیمای میلی را مشاهده کنید تا بنیان خانواده سفت گردد!

پیام اخلاقی جدید مهران مدیری : صدا و سیمای میلی را مشاهده کنید تا بنیان خانواده سفت گردد!


مهران مدیری مجموعه جدیدی را منتشر کرد و در آن بسیاری از برنامه های ماهواره ای از جمله تلویزیون کانال یک و شخص شهرام همایون را به تمسخر کشیده!


این فایل تازه منتشر شده 50 دقیقه ای که به مناسبت کریسمس منتشر شده به جد اصرار بر این نکته دارد که تنها تلویزیون ولایت فقیه را ببینید و حتی لحظه ای هم به فکر شادی و سیاست نباشد و تنها و تنها به گریه و فقان و دروغهایی توجه کنید که حاج عزت نایب برحق ولی امر ضالمین در سیمای میلی پخش میکند ویا برید و قهوه تلخ بخرید و نگاه کنید .
داستان از اینجا شروع میشود که در خانواده ای که پدر و مادر حتی کلمه کلاه سرت نزاد را پیش بچه ها نمیگویند از یک نصاب ماهواره درخواست میکنند تا برایشان ماهواره نصب کند، و زمانی که نصاب میگوید که 900 کانال دارید پدر خانواده میگوید تا امروز تنها 5 کانال داشتیم و همش دعوا بود ( اشاره به این نکته که با آمدن ماهواره وضع بدتر هم خواهد شد) و خانواده در کنار هم مشغول دیدن برنامه های ماهواره میشوند و مرتبا پدر و مادر از روی نگرانی که مبدا فرزندانمان از راه به در شوند هم دیگر را نگاه میکنند و کانال عوض میکنند، این صحنه ها گویای این مطلب است که همان 5 تا کانال عزاداری را تماشا کنید تا فرزندانتاد پاک و معصوم بمانند.


اما فرض کنید این فیلم را من میساختم و احتمالا الان در اوین بودم و حکم اعدام یا زندانی 500 ساله برایم صادر شده بود اما آقای مدیری این را ساخت و در کمال آسایش هم الان در حال استراحت است . قصد طرح تئوری توطعه را ندارم ولی ساخت و انتشار این فیلم کمی مشکوم است.

اما آقای مدیری، که صرفه را در فروش قهوه تلخ به مبلغ جهانی آن به مردمی دیدی که مهندسان آن به اندازه کارگر ساده در جهان آزاد درآمد دارند دیدی باید گفت همه ما به یاد داریم جنبش ما هستیم را که از همین شبکه کوچکی که از دید جنابعالی مدیرش مادر خود را به قیمت 20 هزار دلار میفروشد و در آن به ایران و آریایی توهین میکند شروع شد، دیوار نویسیها ، اسکناس نویسی ها و افراشتن پرچم های شیروخورشید در فضای خفقان سال 87 و تجمع اعتراض آمیز شکوهمندی در مقابل سفارت امارات در دفاع از نام خلیج همیشه فارس از همین کمک های مردمی و پرچم فروشی های شروع شد تا یک برنامه دوساعته توسط شهرام همایون به روی آنتن رود ، شاید اگر خرداد 88 پیش نمیآمد و انتخابات سالمی انجام میشد امروز همانند خرداد 87 دیوار ها و اسکناسهای شهر ما به ما هستیم منقش بود.
در آخر میگویم ما بودیم ، ما هستیم و خواهیم بود . اما شما در ایران آزاد فردا کجا خواهی بود؟

در آخر درخواست دارم این مجموعه تمسخر آمیز را مشاهده نمایید!

Advertisements
دسته‌ها:دسته‌بندی نشده
 1. ناشناس
  ژانویه 5, 2011 در 8:25 ب.ظ.

  مهران دوستت داریم مهران دوستت داریم

 2. ناشناس
  ژانویه 5, 2011 در 9:31 ب.ظ.

  کاملا با نویسنده موافقم این کار مدیری یک خوش خدمتی به تمام معناست
  جالب اینجاست که تو یک قسمت از فیلم حتی تقاضای اصل خریدن سی دی ها رو هم مسخره می کنه التماس های خودش واسه قهوه ی تلخ هنوز یادمونه
  آقای مدیری فقط دوست دارم بدونی که مثلا برنامه ی پارازیت در ماه گدشته تعداد خیره کننده ای بیننده فقط تو فیسبوک داشته یا من هر جا می رم صحبت از مستندهای خیره کننده «من و تو 2» هستش
  سیمای ضرغامی هم ارزونی تو و امثال تو

 3. Ali
  ژانویه 5, 2011 در 10:43 ب.ظ.

  آقای مدیری اگه مردی یه طنز هم از زین العابدین بیمار یا محمد زن باز یا علی شکوفه که کارش گردن زدن بوده بساز ببینیم میتونی یک بار بجای توهین به ارزشهای ایرانی ما به ارزشهای عربی اسلامی توهین کنی .
  فتق آریایی ما تو دهن هر چی نون به نرخ روز خور عرب پرست مثل تو.

 4. سیامک
  ژانویه 5, 2011 در 11:30 ب.ظ.

  لطفا اطلاع رسانی کنید
  این ویدیو مدیری مربوط به چند سال پیشه ، طنز پاورچین یا یه همچین چیزی!!!
  بیخود جوگیر نشین، زود قضاوت نکنین
  اول تحقیق کن آقا بعد سریع موضع بگیر، اون موقع جو کشور فرق می کرد، البته مدیری اون موقع خیلی اشتباه هم نکرده

 5. سیامک
  ژانویه 5, 2011 در 11:48 ب.ظ.

  لطفا اطلاع رسانی کنید!!!!
  این ویدیو مدیری مربوط به چند سال پیشه!!! ، طنز پاورچین یا یه همچین چیزی!!! از تلویزیون هم پخش شده!!!! چقدر پرتین بابا!!
  بیخود جوگیر نشین، زود قضاوت نکنین
  اول تحقیق کن آقا بعد سریع موضع بگیر، اون موقع جو کشور فرق می کرد، البته مدیری اون موقع خیلی اشتباه هم نکرده
  نمیدونم ملت چرا حالا یاد اون برنامه طنز چند سال پیش تلوزیون افتادن
  شاید دستهای میخواد مهران مدیری رو خرلب کنه گول نخوریییید!!!!!!!!!

 6. سیامک
  ژانویه 5, 2011 در 11:49 ب.ظ.

  نمیدونم ملت چرا حالا یاد اون برنامه طنز چند سال پیش تلوزیون افتادن
  شاید دستهایی میخواد مهران مدیری رو خرلب کنه
  گول نخوریییید!!!!!!!!!

 7. روزبه
  ژانویه 5, 2011 در 11:53 ب.ظ.

  از نظر من موضوع واضح است و نیازی به مزدور دانستن مدیری هم نیست:
  -همه پول را دوست دارند. برخی بیشتر. آنها از بهترین شرایط از قدرت استفاده میکنند و پول به جیب میزنند. مهران مدیری (و برادران آقاگلیان که بخش زیادی از بیلبوردهای تهران را هم در دست دارند و سابقا در صدا و سیما بوده‌اند) از شرایط (و هم با استعدادی که مدیری دارد) استفاده میکنند و پولدار میشوند. در مقابل جعفر پناهی میرود زندان!! نمیخواهم مدیری را به این خاطر دار بزنم ولی بالاخره باید بین افراد فرق گذاشت.
  -مهران مدیری نمیتواند (شاید هم نخواهد) جمهوری اسلامی را مسخره کند، پس بهتر است که از شرایط استفاده نموده، چیزهایی را که جمهوری اسلامی خوشش نمیآید، مسخره کند. بد هم نیست، از این را پول هم کاسب است!!
  -ملت خسته و افسرده از سرکوب و شکست جنبش سبز باید مخدری داشته باشند. آقای مدیری میتواند این مخدر را برای آنان فراهم کند!! بگذار ملت فکر کنند که او مخالف نظام است!!!
  -مردم از شوخی، بذله گویی و جوک خوششان میآید. اگر آنها را بخندانید، دل آنها را بدست آورده‌اید، حتا اگر، سر جمع، کار شما به نفع ستمگران باشد!
  -جنبش سبز افول میکند، همزمان قهوه تلخ به بازار میآید!
  -صدا و سیما قهوه تلخ را پخش نمیکند ولی این سریال در ابعاد ملیونی در سطح نظام اسلامی پخش میشود!! عجبا! پس جمهوری اسلامی و صدا و سیما و کل سامانه فرهنگی و یکپارچه نظام باید خیلی ابله باشند که صدا و سیمایش از این سریال بدش بیاید و بخش دیگر آن آنرا در آن ابعاد منتشر کند! میگویند با یک دست پس بزن با دست دیگر پیش، تا بهره برداری خود را بنمایی.
  -مردم را سرگرم کن تا بدبختیهایشان را فراموش کنند. این کاری است که جمهوری اسلامی پس از وقایع سال گذشته نیاز داشت. با موضوع عدم قبول پخش قهوه تلخ در صدا و سیما راه برای این موضوع بازتر شد، پولی هنگفتتری هم بدون یک ذره هزینه از صدا و سیما به جیب بسیاری رفت! با یک تیر دو نشان!! مردم خسته از صدا و سیما، پای دی وی دی مینشینند و سریال خنثی نگاه میکنند.
  -مردم مهران مدیری را دوست دارند، بگذار وی ماهواره را خراب کند تا فردا و فرداها در صورتی که بخواهیم دوباره آنان را سرکوب کنیم، اخبار ماهواره برایمان شاخ نشود! برای خراب کردن همه شبکه‌های ماهواره‌ای لازم نیست همه آنها را هدف بگیرید، مثلا میتوانید یکی از بدهای آنان را خراب کنید و کلا به شنونده تلقین نمایید که همه ماهواره‌ها از همین قماش است. و چون ماهواره بد است، مردم بهتر است به صدا و سیما اتکا کنند، دست کم جک و مسخره که نیست! کنار آن خبر مبری هم به شما میدهد!!!
  -همینکه مردم در مورد موضع سیاسی مهران مدیری مشکوک هستند و بمانند خوب است!! اگر مثلا مردم قانع شوند که وی در جهت خواست کلی نظام حرکت میکند (موارد بالا) از وی بری میشوند. بگذار مردم مشکوک باقی بمانند تا ما اهداف خود را در جهت سرگرمی و بی خبری مردم از طریق وی پیش ببریم.
  -ندا و دهها نفر دیگر در خیابان در حال جان کندنند، مهران مدیری و هنرمندانش در خانه‌ای در حال خنده و ساختن سریال!!

 8. ناشناس
  ژانویه 6, 2011 در 12:09 ق.ظ.

  لطفا اطلاع رسانی کنید!!!!
  این ویدیو مدیری مربوط به چند سال پیشه!!! ، طنز پاورچین یا یه همچین چیزی!!! از تلویزیون هم پخش شده!!!! چقدر پرتین بابا!!
  بیخود جوگیر نشین، زود قضاوت نکنین
  اول تحقیق کن آقا بعد سریع موضع بگیر، اون موقع جو کشور فرق می کرد، البته مدیری اون موقع خیلی اشتباه هم نکرده
  نمیدونم ملت چرا حالا یاد اون برنامه طنز چند سال پیش تلوزیون افتادن
  شاید دستهای میخواد مهران مدیری رو خرلب کنه گول نخوریییید!!!!!!!!!

  سند این حرف شما چیست؟

 9. بهروز
  ژانویه 6, 2011 در 12:28 ق.ظ.

  این یک کار سفارشی از طرف وزارت اطلاعات است. در مدت پنجاه دقیقه شما شاهد افکار پوسیده، عقبمانده و منحط مهران مدیری در مورد خیلی چیزها میشوید. کلیپی لمپنی که فقط از ذهن بیمار ادمخواران حاکم بر ایران می تواند چنین چیزهایی تراوش کند. مهران مدیری به کمک ولی فقیه شتافته و با دلقک بازی می خواهد القا کند که سیاسیون خارج کشور یکعده ادمهای مشنگ، معتاد و بی غمی هستند که برای تفنن کار سیاسی میکنند. مدیری به کمک وزارت اطلاعات شتافته تا بر جنایات و قتل عام سی ساله گذشته سیاسیون که علت اصلی مهاجرت انها به خارج بوده است، خاک بپاشد. مدیری بنمایندگی از ارتجاع فیضیه قم و تمامی اوباشان اسلامی امده است به ما بگوید که تمامی زنانی که مجبور شدند به تنهایی از کشور خارج شده اند، هر کجا که رسیده اند رابطه جنسی برقرار کرده اند. این دلقک وزارت اطلاعات با موزیک مشکل دارد، با رپ مشکل دارد، با زبان انگلیسی مشکل دارد، با همجنسگرایان مشکل دارد. فقط یک اوباش اسلامی می تواند با اصرار همجنسگرا بودن کسی را با بادمجان تداعی کند. این ادم یک بیمار جنسی است. این فیلم تولید مستقیم وزارت اطلاعات است. می خواهند از مردمیکه در یکسال گذشته در خارج کشور همگام با مردم در داخل ایران، پوزه رژیم اسلامی را بخاک مالیده اند، انتقام بگیرند. این لاتهای اسلامی باید همه جا افشا شوند.

 10. lili
  ژانویه 6, 2011 در 12:35 ق.ظ.

  من نمیفهمم چرا اینقدر ملت ما جو گیرند،اولاً که در بی محتوا بودن اکثر برنامه های ماهواره شکی نیست و مهران مدیری همچین پرت هم نرفته ، دوماً یک هنرمند آزاد در انتخاب موضوع و هیچ انسانی اونقدر والا نیست که قابل انتقاد نباشه،نقد شبکه های ماهواره هم خیانت تلقی نمی شه!چطوری که حکومت رو نقد کنه هنرمند مردمیه و شبکه های ماهواره رو نقد کنه خائن و وطن فروش؟؟؟؟ بنازم به این تمرین دموکراسی؟!؟!؟!

 11. ناشناس
  ژانویه 6, 2011 در 12:45 ق.ظ.

  معلوم شد کیا میشینن چرت و پرت های کانالهای لوس آنجلسی رو نگاه میکننا. به نظر من که ربطی به مبارزه و اینا نداشت. یعنی به نظر شما کسی که تو کانالش از صبح تا شب فحش میده و کاسه گداییش دستشه داره راه مبازه به ما یاد میده؟ به نظر من که بیشتر مردم ایران خودشون هم این کانالها رو مسخره میکردن و نگاه نمیکردن اطلا برنامه هاشونو. حالا چرا یهو عزیز شدن اون وطن فروشهای بی فرهنگ بی سواد؟!!1

 12. روزبه
  ژانویه 6, 2011 در 12:46 ق.ظ.

  موضوع این نیست که برخی برنامه‌های بعضی (نه همه) از شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی مسخره و بی محتواست، که هست، خیلی هم است، ولی موضوع این است که
  ۱) جمهوری اسلامی از ماهواره خوشش نمیآید،
  ۲) جمهوری اسلامی میخواهد همه‌ی مخالفان برون مرز را یک‌کاسه خراب کند (اصطلاح خارج نشین برای همین اختراع شده است)،
  ۳) میخواهد هم میهنان ما را که از به جان آمدن مهاجرت کرده‌اند، فاسد و راحت طلب بنامد،
  ۴) میخواهد خوانندگی و موسیقی را خراب کند،
  ۵) میخواهد تقابل ماهواره/صداسیما را به تقابل ارزش/مسخرگی بدل کند. اولی قرآن پخش میکند و حسین حسین میگوید، دومی رقص و مطربی است!
  ۶) میخواهد خاطرات خوب مردم ما را از زمان شاه یک کاسه خراب کند، (نمیگویم همه خاطرات آن موقع خوب بوده است)
  ۷) بسیاری از مردم ما به همین شیوه مرد خانواده در ویدئو ماهواره نصب کرده‌اند، جمهوری اسلامی میخواهد آنها را همچون همین فرد، پوچ و مسخره جلوه دهد، و مردم را در مورد کار خود و در نتیجه تفکرات سیاسی خود به شک اندازد، (به عبارت بهتر میخواهد القا کند که مردم ایران این مسخره‌های مخالف را رها کنید و به جمهوری ارزشمدار و غیره مسخره اسلامی بپیوندید تا اینقدر لوده جلوه ننمایید!)
  ۸) …..

  و مهران مدیری چه بخواهد چه نخواهد، در حال یاوری به جمهوری اسلامی است. شما ممکن است مخالف باشید ولی به نظر من دقیقا میداند که چه میکند، حتا شاید توجیه شده باشد، چرا که برایند کارش در میان مردم عظیم است و این جمهوری اسلامی براحتی چنین کسی را رها و آزاد نمیگذارد تا به سلیقه مطلق خود عمل کند. دستکم این است که با انحا مختلف و غیر مستقیم (از طریق واسطه‌ها) به وی خط بدهند، دستکم کم این است که مدیری برای قطع نشدن درآمد ۴۰ میلیونی‌اش خود سانسوری کند و در جهت خواست نظام حرکت نماید، دستکم کم کم کم این است که هیچ چیز جز پول برای مدیری ارزش نداشته باشد پس با زرنگی باید هم مردم را نگه دارد و هم نظام را.

  ۱) ظنز و کاریکاتور همیشه در خدمت انتقاد از قدرت بوده است، کار مدیری دستکم کم خنثی است.
  ۲) هنرمندانی زندگی و جان خود را برای آرمانهای مردم گذاشته‌اند، مهران مدیری چنین نمیکند (اشکالی ندارد، ولی من نمیدانم چرا اینهمه هوادار داغ و سیاست ماب دارد؟)
  ۳) بخش زیادی از مردم ما در سال گذشته خون دل خوردند، از کار و زندگی افتادند، جان دادند. در همان حال مهران مدیری در حال سریال سازی بود برای سرگرمی آنها در جهت اهداف چندین گانه بالا!
  ۴) این ویدئوی مدیری بسیار به همان مسخره‌بازیهای لاله‌زاری زمان شاه نزدیک بود (آنرا مقایسه کنید با طنز فاخر دایی جان ناپلئون). وی دارد به همان شیوه سخیف، چیزهای سخیف را مسخره میکند!

 13. روزبه
  ژانویه 6, 2011 در 12:47 ق.ظ.

  =ـ+ـ+ـ+ـ+ـ+ــ
  موضوع این نیست که برخی برنامه‌های بعضی (نه همه) از شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی مسخره و بی محتواست، که هست، خیلی هم است، ولی موضوع این است که
  ۱) جمهوری اسلامی از ماهواره خوشش نمیآید،
  ۲) جمهوری اسلامی میخواهد همه‌ی مخالفان برون مرز را یک‌کاسه خراب کند (اصطلاح خارج نشین برای همین اختراع شده است)،
  ۳) میخواهد هم میهنان ما را که از به جان آمدن مهاجرت کرده‌اند، فاسد و راحت طلب بنامد،
  ۴) میخواهد خوانندگی و موسیقی را خراب کند،
  ۵) میخواهد تقابل ماهواره/صداسیما را به تقابل ارزش/مسخرگی بدل کند. اولی قرآن پخش میکند و حسین حسین میگوید، دومی رقص و مطربی است!
  ۶) میخواهد خاطرات خوب مردم ما را از زمان شاه یک کاسه خراب کند، (نمیگویم همه خاطرات آن موقع خوب بوده است)
  ۷) بسیاری از مردم ما به همین شیوه مرد خانواده در ویدئو ماهواره نصب کرده‌اند، جمهوری اسلامی میخواهد آنها را همچون همین فرد، پوچ و مسخره جلوه دهد، و مردم را در مورد کار خود و در نتیجه تفکرات سیاسی خود به شک اندازد، (به عبارت بهتر میخواهد القا کند که مردم ایران این مسخره‌های مخالف را رها کنید و به جمهوری ارزشمدار و غیره مسخره اسلامی بپیوندید تا اینقدر لوده جلوه ننمایید!)
  ۸) …..

  و مهران مدیری چه بخواهد چه نخواهد، در حال یاوری به جمهوری اسلامی است. شما ممکن است مخالف باشید ولی به نظر من دقیقا میداند که چه میکند، حتا شاید توجیه شده باشد، چرا که برایند کارش در میان مردم عظیم است و این جمهوری اسلامی براحتی چنین کسی را رها و آزاد نمیگذارد تا به سلیقه مطلق خود عمل کند. دستکم این است که با انحا مختلف و غیر مستقیم (از طریق واسطه‌ها) به وی خط بدهند، دستکم کم این است که مدیری برای قطع نشدن درآمد ۴۰ میلیونی‌اش خود سانسوری کند و در جهت خواست نظام حرکت نماید، دستکم کم کم کم این است که هیچ چیز جز پول برای مدیری ارزش نداشته باشد پس با زرنگی باید هم مردم را نگه دارد و هم نظام را.

  ۱) ظنز و کاریکاتور همیشه در خدمت انتقاد از قدرت بوده است، کار مدیری دستکم کم خنثی است.
  ۲) هنرمندانی زندگی و جان خود را برای آرمانهای مردم گذاشته‌اند، مهران مدیری چنین نمیکند (اشکالی ندارد، ولی من نمیدانم چرا اینهمه هوادار داغ و سیاست ماب دارد؟)
  ۳) بخش زیادی از مردم ما در سال گذشته خون دل خوردند، از کار و زندگی افتادند، جان دادند. در همان حال مهران مدیری در حال سریال سازی بود برای سرگرمی آنها در جهت اهداف ۸ گانه بالا!
  ۴) این ویدئوی مدیری بسیار به همان مسخره‌بازیهای لاله‌زاری زمان شاه نزدیک بود (آنرا مقایسه کنید با طنز فاخر دایی جان ناپلئون). وی دارد به همان شیوه سخیف، چیزهای سخیف را مسخره میکند!

 14. روزبه
  ژانویه 6, 2011 در 12:58 ق.ظ.

  lili گرامی، حرف شما درست میبود اگر در ایران آزادی وجود میداشت. در ایران آزادی بدهید بعد هر که را میخواهید و هر فکری را که میخواهید مسخره کنید. موضوع این است که این لودگیها و مسخرگیها فقط برای چیزهایی است که از فیلتر نظام رد شده و با توجه به اهمییت و نفوذ مهران مدیری، ایشان بی شک مورد توجه نظام است (منظورم این نیست که مزدور است).

  «دوماً یک هنرمند آزاد در انتخاب موضوع و هیچ انسانی اونقدر والا نیست که قابل انتقاد نباشه»

  کدام هنرمند آزاد؟ هنرمند آزاد الان در زندان است (جعفر پناهی). هنرمند آزاد دیگری آتقدر معروف است که نظام جرات دست زدن به او را ندارد (شجریان). هنرمند آزاد دیگری دارد در سینما یا صدا و سیما کارش را میکند تا نانی به همسر و فرزندش برساند، ولی ابزار تبلیغات نظام نمیشود.

  کدام انسان والا نیست که قابل انتقاد نباشد؟ مثلا خامنه‌ای یا احمدی نژاد؟ مگر در ایران حق مسخره کردن آنان وجود دارد که یک مخالف لوس آنجلسی (هر چه کثیف و لوده و بی ارزش که باشد) را بتوان مسخره کرد؟ چرا مهران مدیری در دایره قدرت و ثروت نظام قرار گرفته و دارد همانها را و همان افکار را که نظام خوش ندارد، مسخره میکند؟

  کلا اگر مدیری در خارج بود، آزاد بود، صد تا از این سریالها و ویديوها میساخت، برون مرزیها را از این بدتر هم مسخره میکرد، هیچ اشکالی نداشت. ولی الان آزاد نیست یا نمیخواهد آزاد باشد.

 15. حسین
  ژانویه 6, 2011 در 1:00 ق.ظ.

  آقاجون اول از همه اینکه مدیری شبکه های خارجی رو زیر سوال نبرده بنابراین نمی گه مردم ماهوراه نگاه نکنن. اینهمه شبکه خوب خارجی هست که اولش هم اگه توجه کنید بچه ها نشستن و دارن نشنال جئوگرافیک نگاه میکنن (هنوز نصاب بالا پشت بوم هست). مهران مدیری فقط ماهیت شبکه های ایرانی ماهواره ای رو بر ملا میکنه. مگر غیر از این هست؟ ی عده سی ساله دارن با اعصاب مردم بازی میکنند و پول درمیارن. بعد این رو هم بازگو کنه باز دلیل نمیشه که بگه بیاد شبکه های خودمون رو نگاه کنید. اگه من بگم اقا این رستوران عذاش خوب نیست آیا منظورم اینه که رستوران کناری غذاش خوبه؟

 16. روزبه
  ژانویه 6, 2011 در 1:31 ق.ظ.

  حسین گرامی، شاید دارم تا حدی انقلابی و افراطی مینویسم ولی حرف شما را هم قبول ندارم. کجا در این ویديو گفته است که: مردم بروید ماهواره نصب کنید خیلی هم خوب است، لازم نیست به صدا و سیما گوش دهید، آزاد هستید و بروید به نشنال جئوگرافیک و صحبتهای سنگین و بدون لودگی در مورد سیاست، مذهب و غیرو گوش کنید، حتا اگر اخبار ناموافق با نظام بدهد، حتا اگر از اسلام انتقاد کند و غیرو؟ هیچ جا چنین نمیگوید. همانطور که در فیلم میبینید پدر خانواده از نصاب میخواهد که کانالهایی را برای بچه‌ها مسدود کند. پس پدر خانواده بدرستی برخی از کانالها را بد میداند، ولی همین پدر میرود به کانالهای دیگری که خودش خوش دارد ولی جمهوری اسلامی خوش ندارد همراه با بچه‌ها، گوش میسپارد. پس موضوع کانالهای مثلا سکسی یا غیره هم نیست.
  حسین جان، وضعیت خیلی از مردم را قیاس از خود مگیر. شما فرد آگاهی هستی و این چیزها را از هم تشخیص میدهی. خیلی از مردم چنین تمایزاتی را نمیتوانند قایل شوند. حرف مهران مدیری به آنان این را القا میکند که: بهتر است اصلا ماهواره گوش ندهیم و برگردیم به صدا و سیما. این خارج نشینها هم همشان مادر فروش، فاسد، رقاص، تریاکی و مطرب هستند. شاه هم بد بود و دورانش همه دوران تریاک و لودگی. خودتان خوب میدانید که این چیزها برای مردم ما چه تصویر نفرت انگیزی ایجاد میکند. جمهوری اسلامی همین را میخواهد و مدیری با هنر کم مایه ولی جذاب خود (مثل اکثر جوکها که کم مایه ولی خیلی جالب هستند) ابزار لازم را برای نظام فراهم کرده است.

 17. روزبه
  ژانویه 6, 2011 در 1:46 ق.ظ.

  هر آنچه گفتم، اگر دست من بود برخی از این شبکه‌های لس آنجلسی (یا برخی برنامه‌های آنان) را تعطیل میکردم، ولی خواست نظام و هنر مهران مدیری تنها در این جهت نیست. خود نگاه کنید که تمام سامانه تبلیغی، قدرت و پول این کشور در چه جهتی دارد خرج میشود و بعد از خود بپرسید که چگونه ممکن است که هنر فرد پر مخاطبی چون مدیری خنثی و حتا (طبق ادعای سابق برخی دوستان) بر خلاف جهت آن باشد. یک روزنامه دانشجویی (حتا با خرج دانشگاه) ممکن است نظام را خراب کند (که بوده‌اند و کرده‌اند و گاهی با زیرکی) ولی آیا هنر مدیری با این ابعاد، با این شهرت با این فروش و بینندگی ملیونی، ممکن است که حتا خنثی باشد؟ ایا از چنین نظامهایی که روشهای هیتلری و استالینیستی برای تبلیغات دارند و از کوچکترین چیزها برای توجیه خود استفاده میکنند، چنین انتظاری میرود؟ البته این نظام از لحاظ شیطنت و زرنگی دست صدامها و هیتلرها را بسته است. همانطور که میبینید سالهاست که در مورد برنامه انرژی اتمی‌اش اروپا را سر کار گداشته است. میبینید که ابدا مثل کره شمالی عمل نمیکند و در سیاست بازی پیچ و تاب زیادی به خود میدهد. یک روزنامه را میبندند، فردا آزاد میکند و باز پس فردا میبنند. میگوید موسوی را میگیرم ولی نمیگیرد. جنبش پارسال را نشان آزاد بودن کشور میداند (اگر کشور آزاد نبود آیا اصلا آنهمه فنته روی میداد!!!) این نظام زرنگتر از این حرفهاست که نخواهد از هنرمند پر اعتبار و پر بیننده‌ای چون مدیری استفاده نکند.

 18. ljggjhfff
  ژانویه 6, 2011 در 2:21 ق.ظ.

  مدیری هم یکی از میلیونها انسانی است که در این کشور زندگی میکند.از شانس خوبش (شاید هم بدش) استعدادی هم در طنّازی داشته که از ان در راه شاد کردن مردم تا کنون استفاده کرده.
  حالا چند دقیقه خودتون رو جای اون بگذارید که در دهه چهارم زندگی خود هستید و انسانی موفّق در رشته تخصصی خود و از این راه هم به ثروتی رسیده اید که برایش زحمت کشیده اید.خانواده ای دارید که دوستشان دارید (پدر.مادر.همسر.فرزند و . . .) حالا یک عده بیایند و شما را تحت فشار بگذارند.تهدیدتان کنند که اگر همکاری نکنی خانواده ات را فلان بلا سرشان میاریم و خودت رو هم میفرستیم جایی که (عرب!!! نی میندازه) و . . .
  خداییش چند نفر از (ما) از همکاری خودداری میکنیم ؟ ؟ ؟ ؟

 19. azad
  ژانویه 6, 2011 در 2:22 ق.ظ.

  جلسه گفتگو و پرسش و پاسخ با استاد بهرام مشيري در مسنجر پالتاك _ موضوع : نقد تعاليم و احكام اسلامي

  جلسه گفتگو و پرسش و پاسخ با بهرام مشيري _ موضوع : نقد تعاليم و احكام اسلامي
  تاريخ : شنبه
  5 _February _2011
  16_Bahman _1389
  ساعت : 10 شب به وقت ايران
  مكان : مسنجر پالتاك
  تالار : ايران عصر روشنگري
  ———————–
  IRAN Asre Roshangari
  Category : Asia
  Subcategory : Iran
  ———————-
  جهت دانلود مسنجر پالتاك از لينك زير استفاده نماييد
  http://www.paltalk.com/
  سايت رسمي استاد بهرام مشيري
  http://www.bahrammoshiri.com/
  جهت اطلاعات بيشتر يا تمايل به شركت در پرسش و پاسخ لطفا با ايميل زير تماس بگيريد
  Email : iranasreroshangari@gmail.com
  ————
  بهرام مشیری در سال 1970 میلادی به امریکا سفر نمود. وی دارای مدرک فوق لیسانس در علوم مواد و مهندسی شیمی می باشد. قبل از انقلاب اسلامی ایران, بهرام مشیری در ارتش فعالیت نموده و با توجه به اشتیاق و علاقه شدید به تاریخ و فرهنگ ایران, به مطالعات عالی در این زمینه نیز ادامه داد

  در یکی از کتاب های خود «از آتن تا هیروشیما», بهرام مشیری به کشف پدیده فیزیک اتومی و دلالت بر مصیبت های وارده در هیروشیما و ناکازاکی می پردازد. وی در حال انتشار و تکمیل کتاب دیگری بنام «دو مصیبت, دو بازتاب» می باشد که به بررسی جنگ های مغول و عرب در ایران و بازتاب آنان در دنیای کنونی می پردازد
  او پس از تأسیس تلویزیون‌های ماهواره‌ای ایرانی، که در سراسر جهان پوشش تصویری دارند، برنامه‌ای را به نام سرزمین جاوید آغاز کرد. این برنامه دوشنبه شب ساعت یازده، چهارشنبه صبح ساعت هشت، چهارشنبه شب ساعت یازده و شنبه صبح ساعت هشت «به وقت ایران» از تلوزیون پارس پخش می‌شود. هم‌اکنون برنامه‌های بهرام مشیری از طریق رادیو، تلویزیون، و اینترنت در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرند

  >>>>>>>>>>>>>>>>ایران<<<<<<<<<<<<<<<<
  روزهای پخش برنامه ساعت پخش به وقت ایران اطلاعات ماهواره ای تلویزیون پارس:

  Hot Bird Telestar 5 America Telestar 12 for Europe and Iran EUROBIRD 9
  Freq : 12207 Freq : 12090 Freq : 12615 Freq : 11958
  Symb : 27500 Symb : 20000 Symb : 11939 Symb : 27500
  Horizontal – Vertical Vertical
  FEC : 3/4 – 2/3 : FEC 2/3 : FEC

  دانلود فايل صوتي صحبتهاي اقاي بهرام مشيري مربوط به جلسه برگزار شده در مسنجر پالتاك

  تاريخ 4 دي1389ساعت 10 شب ايران در مسنجر پالتاك برگزار شد
  و صداي اتاق از مسنجرهاي ديگر زنده پخش شد

  دراين جلسه گفتگو و پرسش و پاسخ كه با حضور اقاي مشيري و استقبال هموطنان روبرو شد موضوعات مختلفي مورد بحث قرار گرفت كه ميتوانيد از لينك زيرمشاهده و دانلود كنيد

  http://www.4shared.com/audio/ueUAy6CF/record001.html
  —-
  ————–

 20. خردانا
  ژانویه 6, 2011 در 9:07 ق.ظ.

  اگر واقعا مدیری قصدش خدمت به صدای سیمای میلی بود و میخواست به قول شما جنبش های آزادی بخش و سیاسیون رو بکوبه خب چرا شبکه هایی مثل بی بی سی و صدای آمریکا و غیره یا حتی همین علی رضا نوری زاده رو به تمسخر نگرفت ؟ مشکل اصلی ما در این سه دهه از نظام جمهوری اسللمی این بوده که هیچ وقت یه اپوزیسیون منطقی و عقلانی با پیشینه و رفتار صحیح در خارج از ایران نداشتیم و هنوز هم نداریم . هر وقت به کانالهای ماهواره ای مخالف جمهوری اسلامی رفتیم با یک سری آدم روبرو شدیم که بدتر از آخوندها رفتار کردن . انواع فحش و تهمت و رفتارهای زشت رو علنا به مخاطب نشون دادن و دم از آزادی و دموکراسی زدن . واقعا اگر قراره نظام سیاسی بعدی دست افرادی مثل این شهرام همیاون و اوستا و بقیه این افراد بیفته همون بهتر که این رژِیم آخوندی باقی بمونه . تا کی قراره از یه سوراخ گزیده بشیم . با نوشتن ما هستیم روی دیوار چه چیزی عاید این کشور و مردم شده که شما بهش افتخار میکنید . به شخصه هر وقت این کانال های ماهواره فارسی زبان رو اعم از برنامه های سیاسی و یا به اصطلاح فرهنگی و هنری شون رو دیدم فقط تاسف خوردم به خاطر لودگی و بی شخصیتی و نفهمی این افراد و اگر یادمون باشه خود تلویزیون جمهوری اسلامی مدتها فقط با پخش بخش هایی از برنامه های همین کانالهای ماهواره ای بدون هیچ تحلیل اضافی ، برنامه ای طنز و هجو گونه از مخالفانش رو نشون میداد و به خوبی از بی ارزشی و بی شخصیتی و بی فرهنگی این افرادی به اصطلاح اپوزیسیون برای تحکیم خودش استفاده میکرد . اون چیزی که مدیری نوشن داد با هر نیتی که باشه حقیقت عریان و واقعی این کانالها و مجریان و افراد دخیل در اون هست حالا چه زشت چه زیبا . خود شکن که آینه شکستن خطاست !

 21. ژانویه 6, 2011 در 9:25 ق.ظ.

  درود بر شما
  موافقم

 22. آرشا
  ژانویه 6, 2011 در 11:15 ب.ظ.

  مسخره کردین بابا … این چیه برای دانلود گذاشتین .. این که مال 5 سال پیشه !!!!!!!!

  تازه الان یادتون افتاده … ؟!؟!؟؟!
  یه بهونه دیگه برای خراب کردن مدیری پیدا کنین !

  جمعش کنین ((((:

 23. مهدی
  ژانویه 7, 2011 در 5:54 ق.ظ.

  واقعا دست آقای مدیری درد نکنه.تی وی ایران خوب نیست ولی ماهواه از اون بدتره.وقتی همه کانال ها زیر نویس»بزرک کننده،حجیم کننده،ژل آمیزشی،……» میزاره و یه بچه 10 ساله اینا رو میبینه توقع دارین بچه هامون درست تربیت بشن(با اینکه میدونیم دونستن هر مسئله ای زمان و مکان خاص خودشو داره)
  و اینکه همه ی این کانال های ماهواره هم از خود ایران هست و سیاست ایران میخواد همچین چیزایی باشه.چون ذهن مردم رو هر لحظه به یه مسئله ای سوق میدن و خیالشون راحته که بلاخره مردم سرگرمن تا یه مدتی.من مطمئنم اگه این ماهواره نبود و مردم رو بازیچه خود قرار نداده بود این 20 30 سال الان مردم روحیه ی بهتری واسه آزادی طلبی داشتن

 24. s.a
  ژانویه 10, 2011 در 12:16 ق.ظ.

  مدیری به ثابت کرده هرچیزی در هرجایی که لایق تمسخر باشد را تمسخر خواهد کرد. در قهوه‌ی تلخ طرف تمسخر کاملا مشخص هست. بنده به شخصه منتظر چنین حرکتی از مدیری بودم زیرا شبکه‌های بی‌خود و مسخره بیش از این‌ها هم جای تمسخر دارد.

 25. said
  ژانویه 26, 2011 در 11:27 ب.ظ.

  نامه سرگشاده علیرضا رضائی به مهران مدیری توپ تفنگ فشفشه!

  http://www.azadegi.com/link/2011/01/26/10704

 1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: