خانه > دسته‌بندی نشده > اینها داستان سکسی یا جملات تحریک کننده نیست،اینها توصیفات بهشت است!

اینها داستان سکسی یا جملات تحریک کننده نیست،اینها توصیفات بهشت است!


در کتب مذهبی توصیفات جالبی از بهشت شده که همگی به شهوترانی و شرابخواری در بهشت اشاره شده به این معنی که هرچه در این دنیا حرام است در آن دنیا حلال است! این است سطحی نگری به معنی واقعی کلمه.
 • – (دربهشت)توان بدنی انسان درکامیابی از زنان به اندازه صد نفر می گردد. کتاب کنزالعمال، جلد14، ص 468
 • – بهترین چیزهایی که مردم در دنیا و آخرت از آنها لذّت می‌برند، لذت آمیزش و بهره برداری از زنان می‌باشد. (کتاب وسائل، جلد14، ص 468)
 • – پیامبراکرم(ص): همانا بهشتیان به چیزی بیشتراز نکاح اشتها ندارند و لذت نمی‌برند. (کتاب لثالی، ص 503)
 • – حوری از خیمه خود بیرون آید و روی به تخت مؤمن بخرامد و چون به نزد مؤمن می آید با پانصد سال ازسالهای دنیا همدیگر را بوسه زنند که برای هیچ کدامشان ، خستگی و ملال حاصل نمی گردد. هرمؤمنی را هفتاد زوجه از حوران می دهند و چهار زن از آدمیان، که ساعتی با حوریّه صحبت می‌دارد و ساعتی با زن دنیا و ساعتی باخود خلوت می کند و بر کُرسیها تکیه زده‌اند و بایکدیگر صحبت می‌دارند. (بحارالانوار،ج 8، ص 157، ح 98)
 • – بیشتر نهر های بهشتی از نهر کوثر است که در کناره آن دختران نار پستان (مانند گیاه) می‌رویند. در بهشت نهری وجود دارد که در دو طرفش دختران باکره سفید روی و سفید پوش نشسته‌اند و مشغول تغنی (آواز خواندن) هستند. (بحارالانوار،ج۸،ص۱۹۶)
 • – دوشیزگان با چنان صدایی می خوانند که خلایق تا کنون چنین صدایی را نشنیده‌اند و این نعمت، بالاترین نعمات بهشتی است این دوشیزگان به تسبیح (ذکر صفات الهی) تغنی میکنند. (بحارالانوارص۱۲۷)
 • – هریک ازآن حوریان، هفتاد حلّه پوشیده اند و سفیدی ساق ایشان از زیر هفتاد حلّه معلوم است. از جماع با هر یک ازآن حوریان لذّت صد مرد را می یابد که  هریک چهل سال خواهش مجامعت و آمیزش داشته باشند و برایشان میسّر نشده باشد. (بحارالانوار،ج 8، ح 205)
 • – پس آن مؤمن با قوّت صد جوان با آن حوری جماع و آمیزش کند و یک آغوش با او هفتاد سال طول می کشد. مؤمن متحیّر می باشد که نظر به کدام اندام حوری بکند، بر روی او یا بر پشت او یا بر ساق او، بر هر اندام او که نگاه می کند از شدّت نور و صفا، روی خود را درآن مشاهده می نماید. پس دراین حال زن دیگری بر او مشرف میگردد که خوشروتر و خوشبویتر از اوّلی است. (بحارالانوار،ج 8، ح 205)
 • – هیچ مؤمنی داخل بهشت نمی شود مگر آنکه خداوند غنیّ ، پانصد حوری به او عطا می‌فرماید که با هر حوری هفتاد غلام وهفتاد کنیز نیز می‌باشد که هریک مانند لؤلؤ منثور و لؤلؤ مکنون می‌باشند. (بحارالانوار،ج 8، ح 205)
Advertisements
دسته‌ها:دسته‌بندی نشده
 1. کاک
  اکتبر 19, 2010 در 9:22 ق.ظ.

  ظاهرا خدا بعنوان یک جاکش معرفی شده تا یک خالق. همه درحال کردن و کام گرفتن و خدا برای ایشان سور و ساط و بساط عیش مهیا کرده. من این خدای جاکش را نمی پرستم. خدای من والاتر و عظیم تر است.

 2. man
  اکتبر 19, 2010 در 10:00 ق.ظ.

  herherher! bebin chi neveshti madarjendeh keh hamsarxziminiaaye sibzamini va kaferet dar balatarin ham tahvilet nagereftand zaaluye tarsuye kesaafatt 😀

 3. اکتبر 21, 2010 در 9:31 ب.ظ.

  آرزوي هرفرد شخصيت او را برملا ميكند.بهشت اسلام منويات و اميال پيامبر اسلام را جلوي چشمان مردم قرار داده.خوك و بوزينه هم در طويله و جنگل ميخورند وبسيار جماع ميكنند.بهشت الله يك خوك دوني است كه محمد آنرا به بوزينه ها ارايه داده. خود او بخوردن و جماع و سكس كردن از همه چيز بيشتر علاقه داشته و براي رسيدن به سكس با زنان بيشمار جنگ را كه منتهي به اسير گرفتن زنان بيگناه ميشده را جهاد وواجب شمرده او پيامبر خوك ها و گراز ها و بوزينه هاست.معلوم شد كه در بهشت هم تعدد زوجات يقه زن مسلمان را ميگيرد و از سر دولت الله الرحمن و الرحيم !! بايد با صدها» هوو » رنگ وارنگ بسوزد و بسازد .تف بآيين ضد بشري و ساديسمي تان.

 4. سیروس
  اکتبر 22, 2010 در 1:24 ق.ظ.

  من با نظر کاک موافقم که گفته :پس خدا کس کشی امت ولایتمدارراهم میکند.

 5. بابک
  اکتبر 27, 2010 در 8:21 ق.ظ.

  این پاداش ها برای مسلمانان تشنه شهوت طراحی شده

 6. امید مصدق
  نوامبر 7, 2010 در 10:59 ب.ظ.

  جیگر سرکه نقد به از حلوای نسیه. یلا وری بتنگ.

 7. نوامبر 28, 2010 در 5:27 ب.ظ.

  اساس دين بر اين بنا استوار است ؛ودين خود رااين چنين از ابتدا تعريف كرده است،ومبلغان دين هم بايد زندگي خودرا وقف اين امور بنمايند ،واين موضوع كاملا ارتباط دارد باجهالت انسان وبا كم شدن ميزان جهل انسان ،پايه هاي اين مباحث از بين خواهد رفت ، ولي مصيبت ما از آن جائي است كه حاكمان كشور ما اشخاصي بظاهر ديني هستند كه حق ورود به امور دنيوي را ندارند؛و لي سياست را كه اموري صد درصد دنيوي است در چنگال اهريمنانه خودشان گرفته اند وبراي اين است كه جامعه ما از يك نقيض ذاتني رنج مي برد.و تمام هستي ما را ازبين برده ويا خواهند برد.

 8. باکره
  دسامبر 1, 2010 در 8:36 ب.ظ.

  ولی‌ خودمونیم اگه این خدای جاکش یه مردی کنه و پای حرفش وایسه چه حالی‌ میکنیما، پس بیایید از همین امروز هوس رفتن به بهشت و محشور شدن با شکیرا، جنیفر لوپز یا فاطمه رجبی را از سرتون بیرون کنید.

  باکره

 9. باکره (جهنم)
  دسامبر 1, 2010 در 8:43 ب.ظ.

  ولی‌ خودمونیم اگه این خدای جاکش یه مردی کنه و پای حرفش وایسه چه حالی‌ میکنیما، پس بیایید از همین امروز هوس رفتن به جهنم و محشور شدن با شکیرا، جنیفر لوپز یا فاطمه رجبی را از سرتون بیرون کنید.

  منظورم جهنم بود

  باکره

 10. tee
  دسامبر 6, 2010 در 3:22 ب.ظ.

  تو گوه خ.ردی ب نظر کاک موافقی جا کش -مادر جنده – کس کش … هه هه هه

 11. kose nanat
  دسامبر 20, 2010 در 8:04 ق.ظ.

  kose nanaton ba on hoghoghe bashareton . ridam be bahaeiyaaaaaa, ridam be bahaeiya ke hata khodetonam nemidonid ke az chi darid peyravi mikonid. khak to sareton. enshala hazrate fateme zahra on donya babate tohinaei ke be islam va shia zadid yaghatono migire onvaght mifahmid ke cheghadr dir shode. babate fosh dadane be hokomat be eslam chizi nagid , albate shoma kolan pol migirid ke be eslam fosh bedid.vagarna yaraneha shabe ashora elam nashod ahmaghhhhhhhh kesafate zena zade

 12. kose nanat
  دسامبر 20, 2010 در 8:10 ق.ظ.

  bi pedar shoma boro az bahaeiyat bego dige onam khodaro ghabol dare. az bahaeiyati ke ye tokhme morgho haram karde . kos kesh mage khoda male islameeeeeeeeeeeeeeeeeee ridam be mardo zani ke zena kardan ba ham va zena zade shodi to kos kesh mardo mardone bego ta javabeto bedam az kon edam beshi hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaz kiram savar sho bad negh negh kon bi pedaro madar

 13. meraneh tabatabaei
  ژانویه 23, 2011 در 4:56 ق.ظ.

  ba salam motasefaneh bayad goft balatarin ehteram va arzsh ghabl ra az dast dadeh digar tanha dalil an in ast vghti binandeh web kalemate chendesh avar ra moshhedeh mikone digar tamayol be bazdi in site nadarad manzor na masaele siyasi ast van hemayat az gorohe khasi be har hal balatarin va ya har vasile ertebati bayesti shakhsiyate kalami va nevshtari ra baraye ehterame be khod negahdari konad
  albateh tasavor mire ke team balatarin shayad avaz shodeh bashe zira kheyli ba class bodand movafagh bashid.

 14. ابی پلنگ
  فوریه 4, 2011 در 3:42 ب.ظ.

  باریک الله احسنت صحیح است البنه این تنها توصیف گوشه ای از نعمات بهشتی است

 15. سالار
  فوریه 4, 2011 در 4:08 ب.ظ.

  کیرم تو کون پبامبرتو…کیرم تو حلق امام زمانتون.کیرم لاپای سید علی خامنه ای…کیرم تو کس ننه خامنه ای.

 16. داود
  فوریه 8, 2011 در 7:51 ق.ظ.

  متاسفانه این افرادی که اینطور لینک می ذارن به شدت نسبت به دین بی سواد هستند و دنبال عیب می گردند. همین آقایی که لینک گذاشته اگه یه دختر سیاه در اختیارش بذارن از هولش نمی فهمه از جلو بذاره یا عقب. راست می گی در همین دنیا دنبال سکس و مسائل جنسی نباش

 17. سمیرا
  فوریه 8, 2011 در 2:55 ب.ظ.

  به نظر من اخرت کوس وشعره اهله سنت اعتعقاد دارن همه تو اخرت به خواسته هاشون میرسن منم معتقدم درسته پس دنیاتونو بچسبن وخوب سکس کنید تا طرفتونم راضی باشه
  چ

 18. فوریه 19, 2011 در 11:00 ب.ظ.

  اسلام بزرگترين توهين ها را هم بخدا و هم ببندگان خدا رواداشته مثلا همين چند نمونه ايكه در بالا ذكر شده است را دقيقا بررسي بفرماييد.
  ١- خدا را تا حد يك جاكش تنزل داده است.رحمت به پلي بوي.
  ٢- مومن را درحد يك جنده باز زنباره خفيف و لجن مال و توي سرش زده است.
  متاسفانه در عالم جاكشها و جنده باز هاي مسلمان اين متاع خريدارش از همه چيز ديگر بيشتر است. اصلا بخشي از ايمان است.
  نه دانشي و نه هنري و نه يكذره عاطفه و عشق در اين دين نميشود سراغ گرفت.
  با پوزش ازجميع مسلمانان كه رگهاي گردنشان متورم شده خوب چه ميشه كرد منم مسلمان زاده و محكوم به بردن اين ميراث هستم چون دوست ندارم سرم از تنم جا شود!!!

 19. salam
  مارس 18, 2011 در 7:35 ب.ظ.

  کسی که این لینک رو میذاره تک بعدی نگر هستش و در قرآن و هر کتاب دیگری فقط به دنبال اثبات خودش هست، خدا برای بنده هاش از تمام لذات هم معنوی و هم چیزهایی که ما لذتش رو الان حس میکنیم حرف میزنه ولی بر حسب روانشناسی خاص خودش، این چیزهایی که تو این لینک اومده از کتب شیعی هستش که بیانش خارج از ادب و نزاکت هستش که خاص علمای شیعه هستش که مذهبشان بر اساس منفعت شکل گرفته که از جمله خمس صیغه، و … و راحت هم برای گسترش خودشون از روش افسانه سازی و حدیث پراکنی از زبان هر لجنی استفاده می کنند، یک کتاب ندازند که حتی طبقه بندی حدیث داشته باشند. برای اثباتشون از قیچی کردن عبارات کتاب و منابع دیکر مکاتب و مذاهب هم استفاده میکنند، مخالفشون رو راحت فحش ناموسی میدن مثل توصیف عثمان و … از زبان علی در نهج البلاغه کلا خاصیت مذهبی که با اعتقاد نژادپرستانه آمیخته بشه بهتر از این نمیشه حالا شما حرف این آخوندها را بگیرید بچسبانید به اسلام!!!!!!!!!!!!!

 20. اوت 26, 2011 در 6:38 ب.ظ.

  آخه چرا هر جا کم میارید یقه بهایی‌ها را میگیرید؟ بهایی‌ها به اسلام اعتقاد دارند و از شیعه هستن….عجیب که

 21. عزراعیل
  ژوئن 10, 2012 در 2:05 ب.ظ.

  خاک تو سر همه شما من دنبال کلمه بهشت میگشتم چی پیدا کردم حالا اسلام به کنار واقعا آدم چقدر حرومزاده باشه که به خدا اهانت کنه واقعا مریضی سخت تر از این نمیشه . خدا بچه های حرزه و جنده ای نسیبتون میکنه که آتش جهنم رو برای شما باد بزنن و بیشترش کنن .

 22. ناشناس
  دسامبر 19, 2012 در 10:51 ب.ظ.

  اگه آدم حروم زاده هم باشه به خدا باید اعتقاد داشته باشه این کس شعر هارو هم از جانب خودتون بنویسید نه خدا

 1. No trackbacks yet.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: